Biznesowe podarunki dla pracownikówGrawernia.pl
Biznesowe podarunki dla pracowników


Dobry pracownik to cenny skarb, warto zatem o niego odpowiednio zadbać. Jak? Doceniając go… nie tylko w dniu wypłaty. Drobne podarunki, wręczane w trakcie oficjalnych spotkań lub firmowych uroczystości, będą najlepszym dowodem na to, jak ważna jest dla nas czyjaś praca. Jakie podarunki mogą się w takich sytuacjach okazać najlepszym rozwiązaniem?

Dyplomy - jak przemienić je w oryginalny podarunek?
Dyplom lub oficjalne podziękowanie to najbardziej popularne rodzaje wyróżnień, jakimi można uhonorować pracowników. Liczy się przede wszystkim jakość wykonania. Jakie rozwiązania oferuje nam grawernia.pl? Można postawić na kolorowy druk UV, albo wybrać jeden z wielu projektów dyplomów grawerowanych i wycinanych laserem. Elegancki dyplom szklany wraz z etui, dyplom w złotej ramie lub dyplom na drewnianym podkładzie z laminatem grawerskim, którego dodatkową ozdobą może się stać wypukłe logo firmy – oto propozycje, które już teraz cieszą się wielką popularnością wśród sympatyków eleganckich i niebanalnych wyróżnień. A z jakich rozwiązań możemy skorzystać w chwili, gdy liczy się dla nas przede wszystkim oryginalność?
Jeśli formą dyplomu chcemy nawiązać do charakteru zadań wykonywanych przez konkretnego pracownika, możemy postawić na indywidualny projekt. Jeśli zamierzamy skupić się na ciekawej dedykacji, wybierzmy dyplom uznania, który będzie składał się z drewnianego lub szklanego podkładu oraz warstwy laminatu metalizowanego, mającej imitować złoto, srebro lub miedź. To właśnie na niej można umieścić dowolną dedykację oraz znak graficzny. Dyplom taki, w połączeniu z eleganckim etui, stanie się wspaniałym podarunkiem dla zasłużonego pracownika. Ciekawym pomysłem mogą się też okazać dyplomy wykonane z kamienia łupkowego. Ciekawa, naturalna kolorystyka oraz wyjątkowa forma, w połączeniu z grawerowaną dedykacją, czyni taki dyplom prezentem wyjątkowym. Jakie oryginalne rozwiązania można wybrać dodatkowo? Dyplom z akrylu, który swym kształtem będzie przypominać puzzle, dyplom z drewna, któremu można nadać ciekawy kształt. Wyróżnianie pracowników staje się prostym, a jednocześnie przyjemnym zadaniem.A może certyfikat?
Nie brak sytuacji, w których miejsce dyplomu może zająć certyfikat. Obok tych tradycyjnych, wzorowanych na dyplomach, pojawiają się ciekawe wzory, na które z pewnością warto postawić. Jedną z ciekawszych propozycji są certyfikaty wykonane ze skóry, które swoją formą nawiązują do dokumentów średniowiecznych. W jakich sytuacjach takie wyróżnienie może się sprawdzić najlepiej? Grawerowany, wiązany certyfikat ze skóry wysokiej jakości, ozdobiony medalem lub pieczęcią z logo firmy, może się okazać idealnym podarunkiem dla tych współpracowników, którzy pomogli naszej firmie osiągnąć sukces. Certyfikat taki można również wręczyć tym pracownikom, którym udało się zdać ważny egzamin lub zakończyć szkolenie poszerzające ich zawodowe kompetencje.Masz inny pomysł? Zrealizuj go!
Rozwój techniki sprawia, że dziś trwałym grawerem ozdobić można praktycznie każdy przedmiot. Dyplom, certyfikat, praktyczny upominek – dla każdego znajdzie się ciekawe rozwiązanie. Co więcej – w wielu firmach można realizować swoje własne, indywidualne projekty. Grawernia.pl oferuje nie tylko wiele gotowych rozwiązań, ale i usługi profesjonalnego grafika. Jak wygląda proces realizacji indywidualnego zlecenia? Najpierw powstaje projekt, który sporządzany jest na podstawie wytycznych przekazanych przez klienta. Ponieważ do każdego zamówienia przydzielony zostaje grafik, który wykonuje dla Państwa projekty na podstawie otrzymanych wytycznych, stworzenie pięknego i oryginalnego podarunku biznesowego przestaje być trudnym zadaniem. Gotowe projekty do akceptacji dostarczane są w pliku PDF, po czym albo wprowadza się ostatnie poprawki, albo przechodzi się do realizacji zlecenia. Efekt? Dla każdego pracownika, współpracownika czy partnera biznesowego można zaprojektować wyjątkowy prezent, który będzie najlepszym dowodem uznania oraz motywacją do dalszej, równie owocnej pracy.

Stylowy podarunek, na którym znajdzie się piękna dedykacja lub tekst okazujący wdzięczność, to idealne wyróżnienie dla naszych najlepszych pracowników oraz współpracowników. Pamiętajmy o tym, jak wielkie znaczenie mogą mieć takie drobiazgi i zadbajmy o to, by na bieżąco wyróżniać te osoby, dzięki którym nasza firma odnosi kolejne sukcesy.

Sprawdź, jak zadbać o wizerunek swojej firmy Biznesowe podarunki dla pracowników 7 inspiracji na grawerowany upominek