7 inspiracji na grawerowany upominek

Grawernia.pl
7 inspiracji na grawerowany upominek

Praktyczny i elegancki upominek? Wbrew pozorom znalezienie pomysłu na prezent, który będzie miłym podarunkiem, a jednocześnie praktycznym prezentem, nie jest zadaniem prostym. Z jakich pomysłów warto skorzystać?


Inspiracja 1. Niezwykłe pióra

Nasi znajomi często podpisują ważne dokumenty? Jeśli tak, to eleganckie pióro przyda im się z pewnością. Wśród wielu ciekawych ofert, z jakimi można się spotkać na polskim rynku, wyróżniają się pióra Parker i Waterman. Cenione za trwałość, wysoką jakość oraz elegancki wygląd, mogą się okazać wyjątkowym upominkiem – szczególnie jeśli ozdobimy je specjalną dedykacją. Indywidualne projekty sprawią, że takie pióro przestanie być tylko praktycznym upominkiem, a stanie się wyjątkowym prezentem o ogromnej wartości emocjonalnej.


Inspiracja 2. Nie tylko dla sportowców
Jak uczcić sportowy sukces bliskiej nam osoby? Już teraz wielkim powodzeniem cieszą się trofea szklane, trofea akrylowe, dyplomy, medale, i figurki odlewane, które mogą zająć zaszczytne miejsce w pokoju każdego sportowca. Rośnie też popularność pasów mistrzowskich wykonanych ze skóry, które przyciągają ciekawymi kształtami części centralnej. A ich główny atut to nowoczesny design, precyzyjny grawer laserem oraz kolorowe napisy wykonane w technologi UV druku. Warto zainteresować się tymi pasami ponieważ powstają według indywidualnych wytycznych narzuconych przez klienta, co oznacza, że finalnie otrzymujemy produkt idealnie dopasowany do osoby, której będzie wręczany. Z tego powodu coraz częściej pasy mistrzowskie stają się ozdobą gabinetów prezesów osiągających sukces i miano „Champion Biznesu” są również wspaniałym uwieńczeniem okrągłej rocznicy działalności firmy.


Inspiracja 3. Dla Młodej Pary

Grawerowany upominek może się też okazać idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy otrzymali zaproszenie na wesele. Grawerowane podziękowania ślubnemedale mające stać się wyjątkową pamiątką dla Młodej Pary to przykładowe propozycje dla tych, którzy chcą wręczyć nowożeńcom elegancki i oryginalny prezent. A co z tymi, którzy preferują bardziej praktyczne rozwiązania? Dla takich osób dobrą propozycją ślubnego prezentu mogą się okazać ekskluzywne skrzynki na wino z przyborami oraz komplety sztućców, na których również można wykonać trwały i precyzyjny grawer laserem. Najczęściej na tych prezentach graweruje się krótką dedykację z datą ślubu, a w przypadku sztućców inicjały nowożeńców.


Inspiracja 4. Dla koneserów dobrych trunków

Czy drewniana skrzynka na alkohol może stać się praktycznym i eleganckim upominkiem? Oczywiście! Zwłaszcza z indywidualnym grawerem wykonanym laserem. Nie brak przecież osób, które chętnie podróżują po świecie, a z odległych krain przywożą takie pamiątki, jak wytworne wina czy inne, niespotykane w naszych sklepach trunki. Elegancka i trwała skrzynka pozwoli nie tylko bezpiecznie przetransportować, ale i odpowiednio przechowywać cenne gatunki alkoholi, a w trakcie towarzyskich spotkań pozwoli ów trunek w ciekawy sposób wyeksponować.


Inspiracja 5. Grawerowana biżuteria

Trudno zaspokoić oczekiwania miłośników biżuterii, którzy znani są z wysokich wymagań. Upominek wręczany takim osobom powinien się przecież wyróżniać i wysoką jakością, i oryginalnością. Grawer laserem może sprawić, że tradycyjny zegarek stanie się unikalną ozdobą, a zwykły sygnet przemieni się w wyjątkową biżuterię, nawiązującą do rodzinnych tradycji. Sygnety herbowe przecież znów stają się popularną ozdobą, szczególnie wśród osób pochodzących z szanowanych rodów.


Inspiracja 6. Ikona – oryginalny prezent na chrzest lub komunię

W wielu rodzinach chrzest oraz komunia dziecka są wydarzeniami bardzo ważnymi, które dorośli chcą wyróżnić w szczególny sposób. Eleganckie prezenty i unikalne pamiątki związane z takimi wydarzeniami z pewnością pozwolą dłużej cieszyć się wspomnieniami z religijnych uroczystości. Na co warto postawić? Oprócz popularnych srebrnych łyżeczekgrzechotek z zegarem oraz srebrnych smoczków i grzebyków, cenną pamiątką chrztu lub komunii stać się może srebrna ikona. Grawerowane dzieło sztuki stanie się przecież i wspaniałą pamiątką, i wyjątkową ozdobą każdego domu. Warto też zwrócić uwagę na kolorowe dyplomy z fotografią opracowane specjalnie na Pierwszą Komunię.


Inspiracja 7. Najpiękniejsze chwile zatrzymane w kadrze

Prawie wszyscy staramy się uwiecznić najpiękniejsze chwile naszego życia w kadrze. Im ważniejsze wydarzenie, tym ważniejsza staje się jakość zdjęć oraz sposób, w jaki fotografia będzie prezentowana. Fotografia grawerowana lub nadrukowana trwałymi farbami UV na szkle lub drewnie, upamiętniająca ważne dla nas lub naszych bliskich wydarzenie, może się zatem okazać kolejnym udanym upominkiem. Bardzo ciekawymi propozycjami są produkty z nadrukiem lub grawerem fotografii przesłanej przez klienta wśród nich znajdziemy: foto puzzle oraz zegary drewniane, trofea szklane z fotografią grawerowaną, dyplomy oraz foto kasetkę z pendrive na film ślubny.

Grawerowane drobiazgi są idealnymi prezentami na każdą okazję. Nagroda dla sportowca, biznesowy podarunek, upominek, który będzie Młodej Parze przypominać o dniu ich wesela to wybrane propozycje, jakimi przyciąga grawernia.pl. A ponieważ firma zapewnia kontakt z grafikiem bez ograniczeń: telefoniczny i mailowy, każdy z nas może tu zaprojektować elegancki i praktyczny upominek z grawerunkiem, idealnie dopasowany do swoich potrzeb i preferencji.

 

Sprawdź, jak zadbać o wizerunek swojej firmy Biznesowe podarunki dla pracowników 7 inspiracji na grawerowany upominek