Płatności Onlinepayu

PayU oferuje szeroki wybór metod płatności pokrywających niemal 100% polskiego rynku płatności online. Oprócz tradycyjnych kanałów, takich jak przelewy elektroniczne i karty płatnicze, PayU proponuje również innowacyjne raty oraz konto PayU.

Karty płatnicze
Płatności z użyciem najbardziej popularnych kart płatniczych: Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro.

Przelewy elektroniczne

PayU Express - płatności z wykorzystaniem konta PayU, realizowane za pomocą jednego kliknięcia. Bez konieczności logowania się do systemu bankowego i każdorazowej autoryzacji przelewu. Więcej informacji na stronie express.payu.pl.
Przelewy bezpośrednie (pay-by-link) - płatności z użyciem predefiniowanych formularzy przelewu (wszystkie szczegóły przelewu wypełniane są automatycznie), które płacący musi jedynie zautoryzować.

Przelewy tradycyjne - usługa PayU polegająca na wyświetleniu informacji zawierających: dane beneficjenta (PayU), unikalny rachunek bankowy umożliwiający identyfikację transakcji, za którą klient dokonuje płatności. Przelew tradycyjny może być wyświetlany w formie blankietu przelewu, który klient może wydrukować i dokonać płatności w placówkach pocztowych, oddziale banku i innych.

Płać błyskawicznie!
Możesz korzystać z PayU Express - nowej formuły e-przelewu, dzięki której zapłacisz przelewem bez konieczności logowania do swojego konta bankowego.

Po zakupie wystarczy wybrać płatność poprzez konto PayU i do niego się zalogować. Konto PayU za pomocą szyfrowanego, bezpiecznego połączenia komunikuje się z bankiem, dzięki temu możliwe są płatności za pomocą jednego kliknięcia bezpośrednio z konta PayU. Nie trzeba już wpisywać kodów wysyłanych sms'em, aby uwierzytelnić przelew. Jest to rozwiązanie szybsze i wygodniejsze od tradycyjnych przelewów online. W tej chwili usługę umożliwiają dwa banki: Alior Bank i T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. W przyszłości będziemy udostępniać tę usługę klientom kolejnych banków. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat PayU Express wejdź na stronę www.express.payu.pl.

Płać z PayU bez prowizji i opłat
Kupując i płacąc za pomocą konta PayU nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat za przelewy i wykonane wpłaty.

Program Ochrony Kupujących
Z Programu Ochrony Kupujących możesz skorzystać w przypadku, gdy nie otrzymasz zamówionego produktu lub zakupiony towar znacznie różni się od opisanego w ofercie. Dzięki niemu możesz odzyskać nawet do 10 000 PLN! Programem Ochrony Kupujących objęte są wszystkie osoby, które za zakupiony w Internecie towar zapłacą kontem PayU lub też po dokonaniu transakcji, za pomocą podanego linka założą konto PayU. Więcej informacji na stronie www.pok.payu.pl.

Więcej info na: www.payu.plpayu

PayPal to system umożliwiający szybkie, bezpieczne i wygodne dokonywanie i otrzymywanie płatności online. Oferowane przez nas rozwiązanie płatnicze dostępne jest zarówno dla firm, jak też osób prywatnych posiadających rachunek bankowy, kartę kredytową lub debetową, aktualny adres e-mail i dostęp do Internetu poprzez komputer, laptop lub urządzenie mobilne.

Okazywane nam już od ponad 10 lat zaufanie, motywuje nas do ciągłego doskonalenia naszych produktów i usług w efekcie czego staliśmy się liderem systemów płatności online w skali międzynarodowej. PayPal jest najczęściej wybieraną metodą rozliczeń w serwisach aukcyjnych i sklepach internetowych oraz coraz chętniej preferowaną w sprzedaży usług, również wykraczających poza branżę e-commerce. Z naszych rozwiązań płatniczych korzystają już liczne kancelarie prawne, firmy budowlane i przychodnie lekarskie.
 
Firma PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A z siedzibą pod adresem L-1150 w Luksemburgu dysponuje ważną licencją jako luksemburska instytucja kredytowa w rozumieniu artykułu 2 ustawy o sektorze finansowym z 5 kwietnia 1993 roku w wersji poprawionej i podlega ścisłemu nadzorowi luksemburskiej instytucji nadzorczej, Commission de Surveillance du Secteur Financier (Komisji Nadzoru Sektora Finansowego). Ze względu na fakt, że usługa jest ograniczona do operacji finansowych w postaci elektronicznej, które w duchu Ustawy nie są uznawane za depozyty ani usługi inwestycyjne, klienci firmy PayPal nie są chronieni programami gwarancji depozytów na terenie Luksemburga, prowadzonymi przez stowarzyszenie Association pour la Garantie des Dépôts Luxembourg (AGDL).

Firma PayPal Inc. (będąca firmą macierzystą firmy PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A) została przejęta przez firmę eBay w październiku 2002. Jej siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych, w stanie Kalifornia.

Więcej info na: www.paypal.pl

DotPay

Dotpay to instytucja płatnicza udostępniająca system szybkich płatności online, które są alternatywą dla tradycyjnych przelewów bankowych. Jesteśmy pośrednikiem między płacącym a sklepem internetowym, dzięki czemu płatność przebiega niemalże w „czasie rzeczywistym”, co nie wymaga oczekiwania na zaksięgowanie przelewu przez bank. Działamy 24h/dobę – niezależnie od pory dnia czy nocy, twoja płatność trafia od razu do sprzedawcy.

Dotpay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych, firm, jak i płatności między osobami fizycznymi, co potwierdziło wiele rankingów oraz badań rynku.

Dotpay zapewnia bezpieczeństwo danych swoich Użytkowników. Nasze procedury chronią dane przed nieuprawnioną ingerencją. Podejmujemy środki mające na celu ochronę bazy danych osobowych, poprzez ograniczenie dostępu do niej. Tylko wąskie grono uprawnionych osób ma wgląd w dane osobowe Użytkowników.

Dla Dotpay ogromne znaczenie ma kwestia zachowania prywatności swoich klientów. Polityka zachowania poufności na stronach internetowych Dotpay jest udostępniana wszystkim zainteresowanym. Dotpay S.A., jako administrator danych, dba o bezpieczeństwo tych, które udostępnia. Są one szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem działalności usługowej serwisu. Informacje dotyczące użytkowników mogą być przekazywane uprawnionym organom publicznym. Dotpay S.A. zapewnia prawo wglądu do własnych danych, prawo żądania aktualizacji danych oraz prawo żądania skasowania danych.

Dnia 29 września 2008 roku Dotpay S.A. otrzymała zgodę Prezesa Narodowego Banku Polskiego na prowadzenie systemu autoryzacji i rozliczeń jako Agent Rozliczeniowy w rozumieniu Ustawy o elektronicznych instrumentach płatniczych (Dz. U. z dnia 11 października 2002 r., nr 169, poz. 1385 z późn. zm.). Działalność Dotpay S.A. jako Agenta Rozliczeniowego podlega nadzorowi Prezesa Narodowego Banku Polskiego.

Dnia 3 września 2013 roku Dotpay S.A. otrzymała zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego nr IP14/2013 na oferowanie usług płatniczych jako Instytucja Płatnicza w rozumieniu Ustawy o usługach płatniczych. Działalność Dotpay S.A. podlega nadzorowi Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.

Więcej info na: www.dotpay.pl